کمپانی IML SA سوئیس با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا و در راستای استانداردهای جهانی به تولید و عرضه ایمپلنت های دندانی با استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت در سه لاین متفاوت Power، Universe و Fly star از سال 2007 در این صنعت فعالیت می نماید.

در واقع این کمپانی با شعار      Simple, Safe, Stable  )   3S)  محصولات خود را ارئه داده و توانسته در کنار سایر برندهای معتبر جهانی در زمینه ایمپلنت دندانی نمایندگی های فروش خود را در کشورهای سویس . آلمان . ایتالیا .آمریکا. روسیه . چین . امارات  عربستان و ترکیه ایجاد کند.

گروه آرین درمان آپادانا نماینده انحصاری کمپانی IML SA در ایران با تمرکز بر دو لاین Universe (  ایمپلنت های two pieces و Bone level ) و Power ( ایمپلنت های  One-piece) با افتخار در خدمت جامعه محترم دندانپزشکی ایران می باشد.

طراحی لاین Power  به گونه ای ست که پاسخگوی تمامی کیس های جراحی ایمپلنت دندانی در بیماران مختلف می باشد. این سیستم با طراحی و بسته بندی منحصر به فرد  فیکسچرهای خود در ویال های استریل و وکیوم شده، امکان فرایند PRF را  در کیس های خاص از جمله بیماران دیابتی و high-smoke تسهیل کرده است.

در لاین Power طراحی ایمپلنت های دندانی one-piece در سایزهای متنوع و پرکاربرد این امکان را برای جراحان و دندانپزشکان  محترم فراهم نموده  تا دربافت های استخوانی متفاوت بتوانند کیس های خاص خود را پوشش دهند .

در مورد کیت های جراحی سیستم IML میتوان به این نکته مثبت و حائز اهمیت در خصوص پورتکل سه مرحله ای دریلینگ آن اشاده کرد. طراحی خاص دریل های سیستم IML سبب میگردد در طول جراحی استخوان کمترین فشاررا متحمل شود و کوتاه بودن زمان دریلینگ از گرم شدن استخوان جلوگیری نموده و شرایط را برای بهترین و مناسب ترین استواینتگریشن  فراهم می سازد .